Bezpłatny Webinar

20 września 18:00 - 19:00

Zaprzeczanie, jego moc i siła rażenia

Agnieszka Kamińska i Renata Gehrke

W nadchodzącym webinarze ISTDP przy kawie rozmawiać będziemy o zaprzeczaniu na bazie filmu szkoleniowego “Zaprzeczanie cz. I”, którego prowadzącym był Tobias Nordqvist. Mamy nadzieję, że to co usłyszysz podczas naszej przyjacielskiej rozmowy, poszerzy Twoją perspektywę terapeutyczną i pomoże lepiej zrozumieć pacjentów. 

O webinarze

Wakacje nieubłaganie dobiegły końca. Powoli wracamy do normalnego trybu pracy. Wracamy do cyklicznych naszych webinarów “ISTDP przy kawie” gdzie w swobodnej atmosferze będziemy rozmawiać na różne tematy związane z ISTDP.

Zaczynamy od tematu “Zaprzeczania”. Dobrze się składa, bo ten temat pasuje idealnie z różnych powodów.

  1. Wakacje się skończyły i ciężko temu zaprzeczyć. Wielu moich pacjentów zaczyna sesje od słów “ja jeszcze jestem w trybie wakacyjnym i nie mogę się pogodzić, że to już wrzesień”. Niektórzy z nas, terapeutów też wolałoby, żeby rzeczywistość była inna… inni zamierzają jeszcze urlopować – pozazdrościć;) Na różne sposoby radzimy sobie z rzeczywistością.
 

Co się dzieje kiedy działa zaprzeczenie? Jakie są jego przejawy i konsekwencje dla zdrowia psychicznego? O tym właśnie będziemy rozmawiać.

  1. Drugi powód: Jednym z objawów powrotu do normalnego trybu jest to, że wracamy do naszych szkoleń i przed nami już niedługo 30.09.2022 szkolenie z Tobiasem Nordqvistem “Zaprzeczanie” cz.II

Webinar będzie świetną okazją do przypomnienia sobie wartości, którą wniosła część I tego szkolenia i być może zainspiruje jakieś osoby do kontynuacji pogłębiania tematu i udziału w II części.

ilość miejsc jest ograniczona
Zapisz się teraz!
Wspomniany film szkoleniowy
nadchodzące szkolenie

Zaprzeczanie [Część 1]

Your cart is currently empty.