Zapraszamy na szkolenie z Keesem Cornelissenem!

Polski Instytut Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej SENTIO

Mamy zaszczyt gościć ponownie w Polsce, pierwszy raz w Trójmieście, Keesa Cornelissena, wybitnego psychoterapeutę, superwizora i nauczyciela nurtu psychoterapii ISTDP,
który zgodził się poprowadzić całodniowe szkolenie, pt.

„DROGA DO EFEKTYWNEJ ZMIANY – Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna (ISTDP)”.

Podczas audiowizualnego seminarium Kees Cornelissen zaprezentuje na materiale video zapis własnej pracy psychoterapeutycznej. Jest to więc rzadka i niezwykła okazja, aby podpatrzeć tego wybitnego przedstawiciela nurtu ISTDP w jego pracy terapeutycznej.

termin: 15. X. 2016r.
godziny: 9-17
miejsce: Ośrodek Rozwoju Osobistego SPCH Gdańsk ul. Grunwaldzka 12

tematyka szkolenia: diagnoza poziomu i kanałów lęku, droga do nieświadomości i wewnętrznego konfliktu, dostęp do uczuć

opis szkolenia: Z pewnością miewasz takie momenty w swojej pracy z pacjentem, gdy masz poczucie, że terapia utknęła. Możliwe też, że obserwowałeś jak pacjent zrobił postęp w terapii, a potem wrócił do swoich starych mechanizmów funkcjonowania. Może zdarzało się, że pacjent doświadczał silnych reakcji somatycznych podczas sesji albo nagle nie był w stanie rozumieć i zapamiętywać tego, co do niego mówisz. Jeśli chcesz poznać i zrozumieć przyczynę tych procesów i umieć efektywnie reagować w takich sytuacjach ta propozycja jest dla Ciebie.

prowadzący: Kees Cornelissen jest psychoterapeutą mieszkającym i pracującym w Holandii. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej. Zanim zafascynowała go Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna ukończył wiele różnych szkoleń psychoterapeutycznych, między innymi z Analizy Grupowej, Terapii Zorientowanej na Kliencie, Analizy Transakcyjnej, zostając nauczycielem i superwizorem różnych modalności psychoterapeutycznych. Teorii i praktyki w podejściu ISTDP uczył się u samego twórcy tego nurtu – Habiba Davanloo w Kanadzie, a następnie kontynuował program edukacyjny w zakresie ISTDP w Holandii pod kierunkiem m.in. Jostette ten Have-de-Labije (więcej w załączniku).

Formularz-zgłoszeniowy-Droga-do-efektywnej-zmiany

koszt szkolenia:
390 zł
Wpłata na konto nr: 95 1140 2004 0000 3302 5750 6540

ZAPISZ SIĘ! (formularz zgłoszeniowy i kontakt w załączniku)
To szkolenie może być krokiem milowym w Twoim rozwoju zawodowym!

Dzięki szkoleniu:
Zwiększysz – poziom umiejętności diagnozowania lęku
Otrzymasz – wiedzę dotyczącą niektórych psychologicznych mechanizmów funkcjonowania nieświadomości i konfliktu wewnętrznego
Zrozumiesz – fundamentalne przeszkody utrudniające proces psychoterapeutyczny

Szkolenie będzie tłumaczone na język polski.
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z K. Cornelissenem, który znajduje się tu:

https://polskiinstytutistdp.pl/index.php/2016/06/02/kees-cornelissen-o-psychoterapii-istdp-cz-i/

Your cart is currently empty.