Monica Urru

Grupa superwizyjno-rozwojowa z Monicą Urru

Data

Kwiecień 2024 - Luty 2025

Zakres godzinowy

09:00 - 13:30

Forma uczestnictwa

Wideokonferencja ONLINE

Koszt uczestnictwa

3500 PLN / 5 x 700 PLN

O szkoleniu superwizyjnym

Na bazie poprzednich lat doświadczeń (grupy seminaryjno-superwizyjnej i grupy superwizyjnej) chcemy zaproponować Wam, w naszym odczuciu, niezmiernie cenną formę wsparcia rozwoju zawodowego psychoterapeutów ISTDP. Jak wielu z Was wie, specyfiką pracy Monici Urru jest odnoszenie się w jej podejściu superwizyjnym do terapeuty jako osoby. Koncentruje się ona nie tylko na pokazywanym przypadku, ale przed wszystkich pomaga terapeucie zobaczyć siebie w tej sytuacji. Jak pokazują nasze doświadczenia, właśnie to było dla uczestników poprzedniej edycji grupy superwizyjnjej najcenniejsze. Cenny jest również sam proces grupowy i to, co w każdym z uczestników dzieje się na nieświadomym poziomie. Chcąc zadbać o ten aspekt jeszcze bardziej, zdecydowałyśmy się zwiększyć ilość przeznaczanego na to czasu.

W naszej pracy często troszczymy się o innych, a klasyczna superwizja koncentruje się głównie na rozumieniu pacjenta i technikach pracy z nim. W naszej ofercie akcent jest przesunięty na troskę o nas jako osoby wchodzące w rolę terapeuty, dbanie o nasz dobrostan, co finalnie przekłada się na większą efektywność naszej pracy. Zapraszamy osoby zainteresowane takim podejściem.

Harmonogram

19/04/2024,

10/05/2024,

14/09/2024,

18/10/2024,

13/12/2024,

10/01/2025,

07/02/2025

Szczegółowe informacje
– 2 superwizje na każdym spotkaniu + Proces rozwoju osobistego.
– Każdy uczestnik będzie miał możliwość jednorazowego uczestniczenia w superwizji aktywnej.
– Spotkania będą tłumaczone na Język Polski
– Koszt: 3500 PLN jednorazowo lub płatność w 5 ratach po 700zł
(1 rata co 2 miesiące)
– Ilość mniej ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Maksymalna ilość osób w grupie to 14 osób
Wydarzenie w kosztach

Szkolenia i kursy przeznaczone są dla specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego. Oznacza to zwolnienie z podatku, a przez to bardziej przestępną cenę.

Zwolnienie z podatku na podstawie art. 43 ust. 1 ustawy o VAT z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2011 r Nr 177, poz. 1054 z późn. zm.)).

Monica Urru

Psychiatra, psychoterapeuta, prezes Włoskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Opartej Na Doświadczaniu, prowadzi prywatną praktykę psychiatryczną i psychoterapeutyczną w Rzymie. Specjalizuje się w leczeniu psychotraum i somatyzacji u osób dorosłych, integrując podejście ISTDP z innymi nurtami (EMDR, terapia sensoryczna, CRM, neurofeedback). Współpracuje z innymi specjalistami na świecie w zakresie nauczania i badań nad podnoszeniem efektywności leczenia złożonych zaburzeń somatycznych. Jest konsultantem Szpitala Wojskowego Jednostki Areonautycznej i Aeroprzestrzennej w Rzymie i Florencji. Oferuje superwizję i podstawowe szkolenie w nurcie ISTDP w Europie, Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie. Ukończyła trzy całościowe szkolenia Core Trainig pod kierunkiem różnych nauczycieli: dr Patrici Coughlin, dr Josette ten have de Labije oraz Jona Fredericksona. W 2016 r ukończyła szkolenie dla nauczycieli ISTDP pod kierunkiem Jona Fredericksona. Jej głównym superwizorem od 2006 jest Jon Frederickson. Szkolenia w zakresie innych modalności: Szkolenie na poziomie zaawansowanym EMDR z Rogerem Solomonem (2006-2008, do dziś), szkolenie dla trenerów EMDR z Marina de Robert, 2007, zaawansowany neuromodulacja REAC Istituto Rinaldi Fontani, Florencja 2008-dziś.

Monica Urru
Your cart is currently empty.