Szkolenia psychoterapia ISTDP

Szkolenia psychoterapia ISTDP

Nasze szkolenia z zakresu Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej to pełnowartościowa nauka, która pozwala nauczyć się pracy z pacjentem.
Nasze filmy szkoleniowe dostępne na platformie online to ogrom wiedzy dla psychologów, psychoterapeutów, lekarzy psychiatrów, a także coachów.
Ze względu na fakt, iż każdy z zainteresowanych jest na innym poziomie zaawansowania, w naszej ofercie znajdują się filmy na trzech poziomach trudności.

Zakup filmów szkoleniowych z psychoterapii ISTDP daje nieograniczony dostęp do ich zawartości, dlatego sprawdź koniecznie tematykę dostępnych szkoleń i wybierz ten, który pasuje do Twoich preferencji.

Co to psychoterapia? 


Psychoterapia (grec. psyche – dusza, therapein – leczyć) to forma pomocy osobom borykającym się z różnymi problemami natury psychicznej i emocjonalnej. Jest to metoda leczenia oparta przede wszystkim na sprawdzonych teoriach psychologicznych.
Nasze szkolenia z psychoterapii pozwolą psychoterapeutą, psychologom i lekarzom poznać techniki dzięki, którym skuteczniej i bezpieczniej będziecie mogli pracować się z pacjentem.   

Szkolenia psychoterapia – praca z pacjentem


Nasze szkolenia przygotowane są dla osób na różnych poziomach zaawansowania.
Wygodna forma szkoleń dla psychoterapeutów pozwoli zostać ekspertem w dziedzinie psychoterapii i nauczyć się rozumieć pacjenta w trakcie terapii.

Szkolenia psychoterapia ISTDP – poziom podstawowy 


Materiały szkoleniowe z psychoterapii na poziomie podstawowym, pozwalają w łatwy sposób zrozumieć nurt ISTDP oraz przygotować się do poruszania się w bardziej skomplikowanych zagadnieniach.
Szkolenia z psychoterapii dla psychologów, psychoterapeutów i lekarzy na poziomie podstawowym są dla tych, którzy dopiero zaczynają pracę z nurtem ISTDP.

Szkolenia psychoterapia ISTDP – poziom zaawansowany

Treści zaawansowane przeznaczone są dla osób, które znają podstawy nurtu ISTDP i są zainteresowane dalszym rozwojem w tej dziedzinie, jak i poszerzeniem jej o konkretne zagadnienia tematyczne.
Szkolenia na tym poziomie pomagają między innymi zwiększyć świadomość funkcji wstydu i poczucia winy.
Pozwalają poznać ich specyfikę i miejsce, w procesie rozwoju człowieka także sprawią, że zrozumiesz zależność między doświadczeniami wstydu i winy.

Szkolenia psychoterapia ISTDP – poziom ekspercki


Nasze szkolenia dla psychoterapeutów, psychologów i lekarzy na poziomie eksperckim są najtrudniejsze do przyswojenia materiałami, ale i niosącymi za sobą najciekawsze rezultaty.
W tych szkoleniach z zakresu psychoterapii ISTDP przedstawiamy najbardziej zaawansowane techniki tego, które czynią proces psychoterapii niezwykle skutecznym.

 

Szkolenia psychoterapia – jak pracujemy ? 

Instytut SENTIO od 5 lat szkoli psychologów, psychoterapeutów i lekarzy z zakresu terapii ISTDP, dbając o najwyższe standardy.
Nasze materiały video przygotowane są przez znanych w branży na całym świecie specjalistów. Materiały przygotowane są w języku polskim i angielskim oraz posiadają ogrom wiedzy merytorycznej.
Wszystkie osoby, które interesują się nurtem ISTDP zapraszamy na naszą grupę na Facebook, na której psycholodzy i psychoterapeuci dzielą się swoimi doświadczeniami, udostępniamy relacje ze szkoleń i publikujemy najważniejsze aktualizację. 

Jakie jest ISTDP?
Intensywne

Uwaga pacjenta jest natychmiast koncentrowana na problemie w celu wywołania silnego doświadczenia emocji.

Krótkoterminowe

Znaczące efekty i zmiany psychologiczne można uzyskać w stosunkowo krótkim czasie pracy z pacjentem.

Dynamiczne

Zajmuje się nieświadomymi procesami i konfliktami wewnątrz psychicznymi, które są przyczyną zaburzeń.

Your cart is currently empty.