Rusza nabór na Core Training organizowany przez Polski Instytut ISTDP Sentio!

Rusza nabór na Core Training organizowany przez Polski Instytut ISTDP Sentio!
???? Od jakiegoś czasu zastanawiałyśmy się jak możemy wesprzeć nas – polskich terapeutów, którzy często mają wysokie kompetencje, ale jednocześnie nieproporcjonalnie niskie zaufanie do siebie samych w roli terapeutów.
Taki obraz ukształtował się po rozmowach z wieloma zaprzyjaźnionymi nauczycielami i superwizorami z różnych zakątków świata.
WIELOKROTNIE pojawiała się na naszych szkoleniach taka informacja zwrotna.
Z jednej strony miło było słyszeć, że my Polacy w oczach zagranicznych nauczycieli, mamy wysokie kompetencje, jednak z drugiej, przykro było słyszeć, że zaskakuje ich nasz brak pewności siebie…
Jedną z możliwych hipotez wyjaśniających dlaczego tak się dzieje i o co tu może chodzić jest myśl, że jest to objaw Rusza nabór na Core Training organizowany przez Polski Instytut ISTDP Sentio!
My chcemy to zmieniać. Chcemy mieć wpływ na kształcenie terapeutów, którzy potem wpływają na swoich pacjentów.
W naszym przekonaniu praca nas, psychoterapeutów ma ogromną wartość i znaczenie dla jakości społeczeństwa, które tworzymy.
Dlatego też niezmiernie się cieszymy, że wreszcie możemy ogłosić nabór na I edycję Core Trainingu Polskiego Instytutu ISTDP Sentio. Włożyłyśmy dużo pracy, by stworzyć taki Core Training, który same chciałybyśmy skończyć ????
Więc jeśli jesteś terapeutą, który…
???? szuka sposobów i chce wiedzieć jak pracować efektywniej
???? chce lepiej rozumieć na czym polega skomplikowana sztuka psychoterapii
???? chce lepiej rozumieć co dzieje się w trakcie sesji terapeutycznej z pacjentem, z terapeutą i pomiędzy wami
???? chcesz wiedzieć jak możesz mądrzej pracować, by było to możliwie najbardziej pomocne
???? potrzebujesz wzmocnić zaufanie DO SIEBIE jako terapeuty
…to istnieje spora szansa, że nasza propozycja całościowego szkolenia z zakresu ISTDP tzw. Core Training będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby.
Core Training ten ma również wspierać rozwój osobisty terapeutów w takim kierunku, aby umieli zaufać, oprzeć się i czerpać od autorytetów w dziedzinie psychoterapii, a jednocześnie potrafili ufać sobie i polegać na sobie. Zaprosiłyśmy do zespołu osoby, którym bliskie są wartości związane z wolnością, autonomią i rozwojem.
Your cart is currently empty.