Bezpłatny webinar z Monicą Urru pt. “Jak wspierać ofiary traumy będąc jednoczenie jej uczestnikiem”

Ponad rok temu, w świetle ludzkich tragedii, jakie codziennie miały miejsce za naszą wschodnią granicą, przeprowadziłyśmy wraz z dr Monicą Urru bezpłatny webinar, który miał na celu przekazanie wiedzy i narzędzi pomocnych w radzeniu sobie ze „świeżą” traumą i jej skutkami.
➡ Webinar został przyjęty z dużym zainteresowaniem i okazał się bardzo wspierający w tamtych okolicznościach naszej pracy zawodowej. Jednocześnie mamy poczucie, że treści tam zawarte mogą być stosowane znacznie szerzej, tak więc zdecydowałyśmy się ponownie udostępnić je szerszemu gronu specjalistów.
Podczas nagrania Monica opowiada o neuropsychologicznych aspektach traumy oraz o podstawach psychotraumatologii, które pomagają w pracy z pacjentem doświadczającym traumy.
????‍⚕ Monica Urru jest psychiatrą i psychoterapeutą ISTDP włączającą do swojej pracy wiedzę neurobiologiczną i techniki zaczerpnięte z innych nurtów bazujących na pracy z ciałem.
Jeśli pracujesz z pacjentami przeżywającymi traumę, to zapraszamy do zapoznania się z tym nagraniem:
Dodatkowo przypominamy, że między 16, a 18 czerwca Monica przyjeżdża do Polski, do Sopotu, gdzie poprowadzi warsztat pt. DYSOCJACJA – Tworzenie spójnego poczucia własnej tożsamości w zintegrowanym podejściu ukierunkowanym na ciało.
Więcej informacji o warsztacie ⬇
Your cart is currently empty.