14 Grudzień 2018
Zapisz się

Regulamin wydarzenia

Termin

14 Grudzień 2018

Godzina

9-17

Miejsce

Sopot Willa Sentoza ul. Grunwaldzka 89

Szkolenie ma charakter zaawansowany i przeznaczone jest dla psychoterapeutów pracujących i/lu szkolących się w nurcie ISTDP (mających już za sobą co najmniej trzy szkolenia z zakresu ISTDP). Istnieją dwa warianty uczestnictwa- jako aktywna osoba superwizująca swoją pracę lub jako obserwator. Ilość miejsc ograniczona.

Prowadzący:
Anny Dawidziuk-Łęczyckiej, psycholog, psychoterapeutki ISTDP, absolwentki akredytowanego przez IEDTA szkolenia nauczycielskiego w nurcie ISTDP, pod kierunkiem Josette ten-Have de-Labije (Berlin), certyfikowanej przez EAP. Współprowadzi Pracownię Psychoterapii i Treningu ISTDP HORYZONTY (Warszawa).
 
Informacja :Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości”.

KOSZT

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 350 zł. Dzięki zaangażowaniu współorganizatora – Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich o/ Gdański – seminaria współfinansowane są ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
W związku z tym oferujemy 10 bezpłatnych wejść dla specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.
 
Współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

ZAPISY

Zapisy od 10 listopada

Zapisz się
PolandEnglish