📣 Zostało już niewiele czasu do rozpoczęcia warsztatu na żywo z Moniką Urru pt. „Praca ze strachem i dysocjacją”. Zachęcamy do przeczytania posta do końca, ponieważ w kilku zdaniach chcielibyśmy przybliżyć Wam to, jak fascynująca tematyka będzie podczas niego poruszana.
📜 Przy leczeniu większości zaburzeń w psychoterapii ISTDP działamy poprzez stawianie czoła nieświadomym konfliktom i wypartym wspomnieniom przechowywanym w ciele. Czasami jednak reakcja ciała jest za słaba a im więcej wysiłku wkładamy, tym mniej osiągamy a proces terapeutyczny nie idzie naprzód. W takich przypadkach potrzebujemy wspomóc się innymi narzędziami użytecznymi w pracy z traumą i w leczeniu PTSD. Szczególnie dotyczy to przypadków pracy z wypartym doświadczeniem strachu które prowadzi do stosowania dysocjacji jako narzędzia do przetrwania.
Głównym celem tego warsztatu będzie zrozumienie, w jaki sposób zorganizować leczenie, które może pomóc w zbudowaniu silnego sojuszu terapeutycznego, szczególnie w sytuacjach, w których dotychczas stosowana wiedza i umiejętności nie przynoszą pożądanego skutku.
Podczas warsztatu będziemy łączyć część teoretyczną i praktyczną, aby każdy mógł przejść transformacyjne doświadczenie uczenia się. Podczas warsztatu odbędzie się między innymi proces grupowy, aby zbudować świadomość siebie i zdolności samoobserwacji.
Zostanie również przedstawiona i wyjaśniona propozycja zintegrowania efektów terapii ISTDP wraz z terapią neuromodulacyjną oraz stosowanej w niej technologii REAC.
Więcej przeczytasz na stronie warsztatu 👇
https://polskiinstytutistdp.pl/produkt/praca-ze-strachem-i-dysocjacja/
✅ Dzień po zakończeniu warsztatu będziemy mieli okazję uczestniczyć w superwizji grupowej prowadzonej przez naszych dwóch zagranicznych gości – Monikę Urru oraz Tobiasa Nordqvista.
Monica specjalizuje się w budowaniu poczucia bezpieczeństwa, uwzględniając ciało w kontekście psychodynamicznego procesu terapeutycznego, Tobias z kolei analizuje proces terapeutyczny opierając się mocno na psychodiagnozie ISTDP i spojrzeniu na funkcjonowanie człowieka z metapoziomu.
To połączenie dwóch perspektyw prowadzi do fascynujących rezultatów. Ci, którzy byli na poprzednim szkoleniu superwizyjnym, doskonale wiedzą, co mamy na myśli.
Te daty warto zapisać w kalendarzach:
🍀 Warsztaty z Monicą Urru – „Praca ze strachem i dysocjacją”
📅 16 – 18 maja 2024
🕤 09:30 – 18:00
Stacjonarnie, Sopot | Villa Sentoza
Więcej informacji: https://bit.ly/3vZj4Hy
🍀 Jednodniowe Szkolenie Superwizyjne z Monicą Urru i Tobiasem Nordqvistem
📅 19 maja 2024
🕤 09:00 – 18:00
Stacjonarnie, Sopot | Villa Sentoza
Więcej informacji: https://bit.ly/3vSsVyO
💸 Planujesz uczestniczyć w obu wydarzeniach? Skorzystaj z 370 PLN zniżki przy zakupie obu biletów!
Link do bezpośredniego zakupu: https://easl.ink/kcxoL