We wrześniu 2021 rusza Zaawansowana Grupa Seminaryjno-Superwizyjna z Monicą Urru i Tobiasem Nordqvist. Zapraszamy na nią osoby, które mają już doświadczenie w stosowaniu technik ISTDP. Zaplanowaliśmy 6 całodziennych spotkań (09:00 – 18:00), w ramach których omawiane będą konkretne zagadnienia tematyczne, odnoszące się do bardziej skomplikowanych zaburzeń funkcjonowania, pogłębiających rozumienie i metodykę pracy w takich przypadkach. W części drugiej każdego szkolenia odbędą się 3 superwizje. Ilość miejsc superwizyjnych jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Idealnie byłoby, gdyby superwizowane przypadki tematycznie pasowały do omawianych zagadnień teoretycznych 🙂

Osoby zainteresowane superwizją prosimy, po zarejestrowaniu się i po opłaceniu szkolenia, o przesłanie do nas na adres mailowy istdp.psychoterapia@gmail.com swojej deklaracji co do swoich preferencji odnośnie terminu superwizji. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Terminy:

Z powodu niejasnej sytuacji pandemicznej wstępnie zakładamy, że szkolenia te będą realizowane online. Istnieje jednak szansa, że uda się nam zorganizować je stacjonarnie, w Trójmieście. Wstępnie Monica Urru zapowiedziała gotowość przyjechania do nas 5 listopada. W takiej sytuacji rozważamy możliwość zrealizowania takiego szkolenia w wersji hybrydowej, tzn. że osoby, które nie będą mogły dojechać, dołączyłby w formie online.

Your cart is currently empty.