Zapraszamy do udziału w szkoleniu superwizyjnym z kolejnym przedstawicielem nurtu ISTDP – Jose Verpoort-Douw.  Poprzedzi je poprowadzona przez nią całodniowa konferencja szkoleniowa pt. „Pozytywne uczucia  w procesie terapeutycznym” (7 marca 2019, Gdańsk).

Szkolenie ma charakter zaawansowany i przeznaczone jest dla psychoterapeutów pracujących i/lub szkolących się w nurcie ISTDP (mających już za sobą co najmniej trzy szkolenia z zakresu ISTDP). Istnieją dwa warianty uczestnictwa- jako osoba aktywnie superwizująca swoją pracę lub jako obserwator. Ilość miejsc ograniczona.

Prowadzący: 

José Verpoort-Douw, MD, psychiatra, psychoterapeuta i superwizor ISTDP.

 

José Verpoort-Douw  zdobyła w 1997r uprawnienia psychiatry i podjęła pracę z pacjentami cierpiącymi na chroniczne zaburzenia psychiatryczne. Po dwóch latach zaczęła pracować też  jako psychoterapeuta specjalizując się w psychoterapii psychodynamicznej. W 2005 roku ukończyła szkolenie typu ISTDP Core Traning pod kierunkiem Josette ten Have de Labije i Keesa Cornelissena. W 2015 roku uzyskała uprawnienia jako trener i superwizor ISTDP.

 

 

 

Your cart is currently empty.