www.podlaskakonferencja.pl

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 17-18 listopada 2017 roku odbędzie się w Białymstoku IV Podlaska Konferencja Psychoterapeutyczna organizowana przez Klinikę Psychiatrii UMB, Oddział Podlaski Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Wydział Nauk o Zdrowiu UMB.

Konferencja będzie miała formę warsztatu – prezentacji przedstawionej przez Josette ten Have-de Labije, która jest jedną z czołowych przedstawicielek nurtu ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna). Konferencja będzie nosiła tytuł: Wspólna podróż z pacjentem do jego nieświadomości – zielone i czerwone światła na drodze. W części praktycznej konferencji Prowadzącej będą asystować jej uczniowie – polscy psychoterapeuci pracujący w nurcie ISTDP. W niedzielę po konferencji odbędzie się superwizja.

Konferencja adresowana jest do osób pracujących w obszarze zdrowia psychicznego. Konferencja będzie w języku angielskim i będzie tłumaczona na język polski.

Zgłoszenia na konferencję należy dokonywać wyłącznie drogą elektroniczną wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www i fb. Rejestracja na konferencję trwa do 16.11.2017, jednak osoby rejestrujące się wcześniej, tj. do 30.09.2017, będą mogły skorzystać z niższej opłaty konferencyjnej. Nie ma limitu osób mogących wziąć udział w konferencji, natomiast liczba osób mogących wziąć udział w superwizji jest ograniczona. Na superwizję pokonferencyjną obowiązuje oddzielna rejestracja i opłata.

Mamy nadzieję, że przedstawione przez Josette ten Have-de Labije prezentacje będą stanowiły ciekawą inspirację w pracy zawodowej, a dla uczestników III Podlaskiej Konferencji Psychoterapeutycznej, na której gościem był Jon Frederickson, będą okazją do pogłębienia wiedzy na temat ISTDP. Ufamy, że konferencja przyczyni się do rozwoju Państwa kompetencji psychoterapeutycznych. Zapraszamy serdecznie do Białegostoku!

Your cart is currently empty.