Założyciele

Założyciele

Renata Gehrke

Renata Gehrke – psychoterapeuta, psycholog. Ukończyła jedną z pierwszych w Polsce edycji Core Trainingu – zaawansowanego, całościowego szkolenia w zakresie psychoterapii ISTDP ( Intensive Short Term Dynamic Psychoterapy) uzyskując międzynarodowy certyfikat psychoterapeuty ISTDP wydany przez IEDTA (International Experiential Dynamic Therapy Association) uprawniający do samodzielnego prowadzenia psychoterapii w tym nurcie.

Założyciel Wejherowskiego Ośrodka Terapii i Rozwoju DIALOG oraz Polskiego Instytutu Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej SENTIO. Pomysłodawca i twórca Platformy zrzeszającej psychoterapeutów ISTDP www.istdp-psychoterapia.pl, redaktor bloga o ISTDP.

Od kilkunastu lat wspiera osoby w zakresie rozwoju osobistego i budowania dobrych relacji.
Współtwórca cyklicznej kampanii społecznej „Marriage Week International” na terenie Polski.

Jej motto zawodowe brzmi: “Spotkaj siebie i poprowadź do sukcesu”.

Agnieszka Kamińska

Agnieszka Kamińska – psychoterapeuta, psycholog. Ukończyła jedną z pierwszych w Polsce edycji Core Trainingu – zaawansowanego, całościowego szkolenia w zakresie psychoterapii ISTDP ( Intensive Short Term Dynamic Psychoterapy) uzyskując międzynarodowy certyfikat psychoterapeuty ISTDP wydany przez IEDTA (International Experiential Dynamic Therapy Association) uprawniający do samodzielnego prowadzenia psychoterapii w tym nurcie.

Pomysłodawca i współtwórca Polskiego Instytutu Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej – SENTIO. Ambasadorka tej innowacyjnej w Polsce metody rozwoju osobistego i psychoterapii ISTDP. Od 15 lat inspiruje i pomaga ludziom w rozwoju osobistym i zachowaniu równowagi emocjonalnej w życiu.

Społecznie zaangażowana w międzynarodowy projekt – cyklicznej, corocznej kampanii społecznej „Marriage Week International” realizowanej w 22 krajach na 4 kontynentach, od 2015 roku jest współodpowiedzialna za jej Polską edycję „Tydzień Małżeństwa ”, który odbywa się rokrocznie w terminie 7-14 lutego.

Jej motto życiowe: „Odważ się i działaj”.