Pedagog społeczny i psychoterapeutka od 2009 - ukończone Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji Instytucie Treningu i Psychoterapii w Warszawie; od 2016 psychoterapeutka ISTDP - ukończony 3-letni core training pod kierownictwem Josette ten Have-de Labije oraz Jona Fredericksona z udziałem w procesie szkoleniowym Roberta J. Neborsky`ego, Keesa Cornelissena i Tobiasa Nordqvista.
Jeden z członków założycieli Polskiego Towarzystwa Psychoterapii ISTDP.
Od lat stała uczestniczka grup superwizyjnych m.in. u Jona Fredericksona oraz Monici Urru; wieloletnia uczestniczka licznych szkoleń, seminariów superwizyjnych i konferencji z zakresu ISTDP. Praca indywidualna z dorosłymi w ramach własnej praktyki w Gdyni, pozostająca pod stałą superwizją indywidualną.