Kolejna rozmowa w ramach „ISTDP przy kawie
” czeka nas już niebawem 
…Niebawem, bo już 
października, w godzinach 18:00-19:00.
Tym razem tematem przewodnim naszej przyjacielskiej i merytorycznej dyskusji będzie „Efektywność w pracy terapeuty”
Serdecznie zapraszamy do zapisów i spędzenia z nami części czwartkowego wieczoru 