Logo Polskiego Instytutu ISTDP

8 Urodziny Polskiego Instytutu ISTDP Sentio

Polski Instytut ISTDP Sentio świętuje już 8 lat swojej owocnej działalności! To doskonała okazja, aby przyjrzeć się kluczowym momentom w historii Instytutu, jego osiągnięciom oraz wpływowi na rozwój psychoterapii w Polsce. Poniżej znajdziecie esencję tych minionych lat, ujętą w zwięzłej formie.

Rozwój Instytutu Sentio

Konferencja o doświadczaniu winy

8 lat temu dwie psychoterapeutki, przyjaciółki Agnieszka Kamińska i Renata Gehrke, zafascynowane możliwościami i efektami jakie daje krótkoterminowa psychoterapia psychodynamiczne podjęły decyzję o założeniu Polskiego Instytutu Psychoterapii Psychodynamicznej Sentio.
Minęło już 8 lat a Instytut Sentio ma wiele sukcesów na swoim końcie. Chcemy się z Wami podzielić naszą radością tworzenia miejsca rozwoju dla psychoterapeutów.

Jesteśmy przekonane, że te 8 wspólnie przeżytych lat razem z Wami niemiło oblicze psychoterapii w Polsce

Renata Gehrke i Agnieszka Kamińska

Początki działalności i Misja

  • Polski Instytut Sentio został założony z misją propagowania Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (ISTDP) w Polsce.
  • Od samego początku celem była edukacja i wsparcie psychoterapeutów w stosowaniu ISTDP, a także dostarczanie pacjentom efektywnych narzędzi terapeutycznych.
Konferencja o doświadczaniu winy

SENTIO w liczbach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Your cart is currently empty.