30 listopada 2018
Zapisz się

Regulamin wydarzenia

Termin

30 listopada 2018

Godzina

9-18

Miejsce

Uniwersytet Gdański Wydział Nauk Społecznych

http://istdp-psychoterapia.pl/konferencja-pt-uleglosc-i-opozycyjnosc-w-ujeciu-istdp/

Psychoterapeutyczna Konferencja Szkoleniowa pt. „Uległość i opór w ujęciu ISTDP”

Praca z wysoko oporującymi pacjentami z tzw. kruchym ego często skutkuje niekończącym się przeciąganiem przysłowiowej liny, gdzie pacjent nie chce przeżywać uczuć lub mówi, że chce ale nie robi pożądanych wysiłków w tym kierunku. Prezentacja podkreśla jak ważne jest umiejscowienie woli zmiany i odpowiedzialności za zmianę w pacjencie. Teoria będzie zilustrowana przez fragmenty video.

Tobias Nordqvist pracuje jako psycholog kliniczny i terapeuta ISTDP  w prywatnym gabinecie w Sztokholmie. Uczy na kilku uniwersytetach w Szwecji, jak również prowadzi zajęcia z grupami na Core treningu ISTDP w Szwecji i jako nauczyciel wspomagający w Labolatorium Psychoedukacji w Warszawie.

KOSZT

Koszt udziału w konferencji wynosi 490 zł. Dzięki zaangażowaniu współorganizatora – Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich o/ Gdański – seminaria współfinansowane są ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
W związku z tym oferujemy 50 bezpłatnych wejść dla specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.
 
Współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

ZAPISY

PolandEnglish