How Long Does A 1000 Word Essay Look Lobbyists Essay How To Write Application Essay For College Challenging Life Experience Essay 100 Write My Esl Masters Essay On Presidential Elections
15-16 maja 2018
Zapisz się

Termin

15-16 maja 2018

Godzina

9:00 - 18:00

Miejsce

Sopot

Zapraszamy do udziału w szkoleniu superwizyjnym z wybitnym przedstawicielem nurtu ISTDP – Robertem Neborsky’m. Poprzedzi je poprowadzona przez niego całodniowa konferencja szkoleniowa pt. „Wina i wstyd z perspektywy neuropsychologii” (14 maja 2018, Gdańsk).

Na superwizję zapraszamy psychoterapeutów, którzy mają za sobą już kilka szkoleń  z zakresu ISTDP.

Robert J. Neborsky

Biografia

 

Dr n. med., lekarz psychiatra, psychoterapeuta, superwizor i nauczyciel Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej. Prowadzi prywatną praktykę w Del Mar w Kalifornii oraz jest klinicznym profesorem psychiatrii na UCSD School of Medicine, jak również na UCLA School of Medicine (Hon). Jest członkiem założycielem redakcji International Journal of Short-Term Dynamic Psychotherapy. Pełnił też gościnnie rolę redaktora Ad Hoc Bulletin of Short-Term Dynamic Psychotherapy. W 2003 roku dr Neborsky został uhonorowany nagrodą dla wybitnego wykładowcy roku 2002 w dziedzinie psychiatrii, nagroda przyznawana przez związek wydziałów klinicznych na UCLA School of Medicine.

Dr Neborsky ukończył University of Maryland School of Medicine, gdzie zdobył nagrodę Jacoba Finesingera w dziedzinie psychiatrii. Rezydenturę odbywał na Emory University School of Medicine, gdzie nagrodzono go Hope Skobba Memorial Award. Pracował dla marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych jako kierownik psychiatrycznego oddziału szpitalnego Naval Hospital w Balboa. Stamtąd przeniósł się do UCSD School of Medicine, gdzie pracował jako adiunkt w katedrze psychiatrii, będąc odpowiedzialnym za służby ratunkowe i praktyki kliniczne studentów. Przez jakiś czas sprawował też funkcję kierownika edukacji I stopnia w dziedzinie psychiatrii.

Razem z Davidem Janowsky’m, jako współautor, opublikował znaczące badanie dotyczące leczenia aktywnych stanów psychotycznych niską/wysoką dawką haloperidolu, pisał również artykuły dotyczące łączenia farmako- i psychoterapii w leczeniu depresji. W 2001 jako współautor wydał Short-Term Therapy for Long Term Change  (wyd. Norton), jest także znaczącym współautorem wydanej w 2003 roku książki: Healing Trauma (wyd. Norton). W 2011 roku razem z Josette ten Have de Labije opublikował książkę:  Mastering Intensive Short-Term Dynamic Psychotherapy,(wyd. Karnac Books). W 2017 roku książka ta zostanie przetłumaczona na język polski. W 2013 opublikował pracę pt.: Predicting Attachment Status from Observation of a Clinical Intensive Psychotherapy Interview, artykuł ten został nominowany przez Progress in Psychology na jeden z najważniejszych artykułów roku.

Aktywność zawodowa dr Neborsky’ego obejmuje szkolenia studentów w stworzonym przez niego unikalnym, bazującym na teorii przywiązaniu ujęciu ISTDP. Dr Neborsky prowadzi szkolenia na poziomie lokalnym- w Kalifornii, narodowym- w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Stale bada powiazania pomiędzy teorią przywiązania, neuronauką i psychoterapią oraz zajmuje się skutecznością i przewidywaniami w farmakoterapii.

 

KOSZT

superwizja aktywna 1200 zł (wpłata do 15 kwietnia), 1500 zł (wpłata po 15 kwietnia)
superwizja bierna 950 zł (wpłata do 15 kwietnia), 1200 zł (wpłata po 15 kwietnia)
Wpłata na konto:  IdeaBank 63 1950 0001 2006 0017 6948 0001
z tytułem przelewu: „Superwizja z R. Neborsky’m Imię Nazwisko”.

ZAPISY

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij na adres:
istdp.psychoterapia@gmail.com

Zapisz się
PolandEnglish